Haber

Özdağ’ın partililerle gittiği İstanbul’daki tarihi mekanda tartışma! İşten önemli “Provokasyon” çıkışı

Zafer PartisiGenel Lider Ümit Özdağ Üsküdar’da vatandaşlarla buluştu. akşam saatlerinde Çengelköy2019 yılında Tarihi Çınaraltı’na giden Özdağ ve beraberindekiler, mekanda vatandaşlarla tartıştı.

TARAFLARIN İDDİASINA UZAYDAN CEVAP

Sosyal medyada paylaşılan videolarda, Çengelköy ‘Tarihi Çınaraltı’ kafesinde, Zafer Partililerin bağlantısız olarak içeri alınmadığı iddia edildi. Bu tez, Çengelköy Tarihi Çınaraltı tarafından yapılan açıklamayla çürütüldü.

“ZORLAYICI BİR TUTUMLA GİRMEYE ÇALIŞTILAR”

Çengelköy Tarihi Çınaraltı’ndan yapılan açıklamada, “Ümit Özdağ bey ve Zafer Partili kalabalık bir grup işletmemize gelerek zorlayıcı bir şekilde içeri girmeye çalışmış, bazı müşterilerimizle tartışarak tedirginlik yaratmıştır. durumdan rahatsız oldular.”

“İŞİMİZ SİYASİ GÖSTERİLERLE PROVOKASYONA MARUZ KALIYOR”

Tarihi Çınaraltı’nın tam açıklaması şöyle; “Ümit Özdağ Bey ve Zafer Partisi’nden kalabalık bir grup kuruluşumuza gelerek mekan sahibi tarafından el sıkışılarak nazikçe karşılandılar. Propaganda yapmalarına izin verilmesine rağmen kalabalık saldırgan ve saldırgan bir tavırla içeri girmeye çalıştı. durumdan rahatsız olan ve tedirginlik yaratan bazı müşterilerimizle tartışmaya girdiler. Öncelikle dışarıdan yiyecek getirilmesine imkan vererek Çengelköy esnafının ortak salonu olarak çalışmakta, ırk, mezhep, mezhep, siyasi ayrım yapmaksızın Türk örf ve adetlerine uygun bir biçimde müşterilerini ağırlamakta ve ağırlamaktadır. Ümit Özdağ Bey ve çevresindeki Zafer Partisi üyelerinin işletmemizin ticari imajını zedeleyen ve Türk adetlerine uymayan bu davranışını esefle kınıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu