Haber

Bakan Özer, depremden etkilenen illerin milli eğitim müdürleri ile online toplantıda bir araya geldi.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Kahramanmaraş’ta depremden etkilenen illerin milli eğitim müdürleri ile online toplantı yaptı.

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, Özer başkanlığında yapılan toplantıda, deprem bölgesinde 1 Mart prestijiyle açılması planlanan okulların belirlenmesine ilişkin son değerlendirmeler yapıldı.

Görüşmede Bakan Özer, son çalışmaların yapılmasının ardından bölgede okulların hangi illerde açılacağının belirleneceğini belirterek, “Önemli olan çocuklarımızı ve öğretmenlerimizi okullarında sağlıklı ve sağlıklı bir şekilde buluşturmak. güvenli yol.” terimini kullandı.

Toplantıya Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy, Çalışma Genel Müdürü Fehmi Rasim Çelik, İnşaat Gayrimenkul Genel Müdürü Umut Gür, Temel Eğitim Genel Müdürü Tuncay Morkoç, Orta Öğretim Genel Müdürü Halil İbrahim Topçu, Din Öğretimi Mehmet Nezir Gül, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri. Genel Müdür Cemal Özdemir, Strateji Geliştirme Lideri Mehmet Fatih Leblebici, Dayanak Hizmetler Genel Müdürü Levent Özil ve Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Nazan Şener de katıldı.

gemerekajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu