Teknoloji

Robocube Off-Season 2023 robot yarışması Teknopark İstanbul öncülüğünde başlıyor

Geleceğin teknolojisi ve inovasyonunu bir araya getirecek Robocube Off-Season 2023 Robot Yarışı, Teknopark İstanbul öncülüğünde 19-21 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek.

Teknopark İstanbul, Cube Incubation ve Intechne Robotics Technologies liderliğinde gerçekleştirilecek olan Robocube Sezon Dışı 2023 Robot Yarışı için geri sayım başladı. Pendik’te 19-20-21 Haziran tarihlerinde Pendik Kurtköy Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek heyecan dolu etkinlik, geleceğin teknoloji ve yeniliklerini ön plana çıkaracak.

Robot bilimi meraklıları, öğrenciler ve teknoloji meraklıları, Robocube Off-Season’da benzersiz becerilerini sergileme fırsatı bulacak. Charged Up temasıyla gerçekleşecek yarışta lise öğrencileri otonom görevler, sürücü kontrollü görevler ve dengeleme gibi çeşitli zorluklarla karşılaşacak.

Bottobo, İstanbul Gedik Üniversitesi, Armelsan Savunma, Pendik Belediyesi, Yalova Teknopark ve Yalova Organize Sanayi, Rise-X ve Adente sponsorluğunda düzenlenen Robocube Sezon Dışı Robot Yarışması, katılımcılara bilgi ve deneyim paylaşımı için değerli bir platform sunuyor. Alanında uzman panel üyeleri tarafından verilecek yarışmanın ödülleri Girişimcilik, Mühendislikte Mükemmellik, Etki ve Hassas Profesyonellik gibi çeşitli kategorilerde dağıtılacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

habererbaa.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu