Haber

Özkan Uğur’un Vefatının Ardından Oğlu Alişan Uğur’un Vedasını Paylaşan Tüyleri Dibe Vurdu!

MFÖ üyesi, oyuncu ve müzisyen Özkan Uğur, geçtiğimiz hafta tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Ölümüyle herkesi yas tutan sanatçının ardından sanat camiasından birçok ünlü isim vedalarını sosyal medyadan paylaştı. Eşi Aysun Aslan’ın ardından oğlu Alişan’ın veda paylaşımı herkesin kalbini kırdı.

MFÖ grubunun sevilen üyesi, oyuncu ve müzisyen Özkan Uğur, tedavi gördüğü hastanede 8 Temmuz’da hayatını kaybetti.

Ölümü hepimizi şoke eden sanatçı için 11 Temmuz’da Atatürk Kültür Merkezi’nde veda töreni düzenlendi. Sanatçıyı uğurlayan isimlerin başında eşi Aysun Uğur ve oğlu Alişan Uğur geldi.

Törende konuşmakta güçlük çeken ve gözlerinden yaşlar boşalan Alişan Uğur’un acısı herkesin yüreğini yaktı. Alişan Uğur, “Babamdan geçmiş zamanda bahsetmek çok zor. Aydınlıkta uyu, ruhumuzun içinde.” diyerek vedalaştı.

Özkan Uğur’un vefatından 11 gün sonra eşi Aysun Aslan duygusal bir mesaj paylaştı. Aslan, “Kendimi çok depresif, üzgün ve yorgun hissediyorum” diyerek herkesi derinden etkiledi.

Babası gibi müzikle ilgilenen Alişan Uğur, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla yürekleri dağladı.

“Kendimi ne kadar yorgun ve üzgün hissettiğimi tarif etmem mümkün değil. Babamla hayatımın sayısız güzel anısını düşünüyorum, gülümsüyorum ve gülüyorum.

“Artık bu dünyada olmadığına inanmak inanılmaz derecede zor. Ama her zaman yanımda olacağını biliyorum. Sonsuz gülümsemesiyle bizi izlemeye devam edecek. Senin gibi bir babanın oğlu olduğum için kendimi hep çok şanslı hissettim ve hayatım boyunca sana layık bir evlat olmaya çalıştım. Her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya devam ederek bu çabamı sürdüreceğim.”

İşte o yazı;

haber-seyitgazi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu