Haber

MHP Terme İlçe Başkanlığına Sezgin Akansu atandı

MHP Terme İlçe Başkanlığına Sezgin Akansu atandı.

MHP Terme İlçe Başkanı Hüseyin Yüksel’in istifasının ardından Parti Genel Merkezi tarafından MHP İlçe Başkanlığına Sezgin Akansu getirildi.

Akansu yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“İl Başkanımız Osman Kandıra’nın teklifi, Genel Başkanımız ve Devlet Bahçeli’nin takdirleri ile Milliyetçi Hareket Partisi Terme İlçe Başkanlığına atandım. Başkanımıza ve il başkanımıza teşekkür ediyorum. Beni göreve lâyık gören kimdir.Bu mübarek görev ömür boyu taşıyacağım bir iftihar nişanıdır.Orası sadece hizmet yeri değil,hizmet yeridir.Biz sadece teşkilatımızı yönetmeye değil yönetmeye de talip oluyoruz. Cumhur İttifakı çatısı altında tüm yarışlara ve seçimlere hazır olduğumuzu siz değerli vatandaşlarımızın bilmesini isterim.”

Tebrik ziyaretine gelen vatandaşlardan hediye getirmemelerini isteyen Akansu, “Vatandaşlarımız bilsinler ki biz hizmet ederken rastgele bir bedel karşılığında yapmıyoruz. Rabbim yar ve yardımcımız olsun çıktığımız bu yolda. Allah şehitlerimize ve gazilerimize layık olmayı ve göklerin altında hayranlık uyandıran bir ses bırakmayı nasip etsin.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu