Haber

Memduh Büyükkılıç’tan bürokrasi turu

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Yerel yönetim hizmetlerinin kent genelinde aktif ve kaliteli bir biçimde vatandaşa ulaştırılması noktasında kamu kurum ve kuruluşlarıyla dayanışmaya değer veren Büyükşehir Belediye Başkanı. Memduh Büyükkılıç bu kapsamda Kayseri Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Kayseri Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü’nde gerçekleşen ziyarette Önder Büyükkılıç’a Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan, Genel Sekreter Yardımcısı Ali Hasdal ve İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Daire Başkanı Buket Ergin eşlik etti.

Ziyarette Kayseri Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Sibel Livdumlu ve Milli Emlak Müdürü Mesut Oğuz ile birlikte çıkan Önder Büyükkılıç, “Büyükşehir Belediyesi olarak Kayseri’mize hizmet ederken, belediyemizle irtibat ve dayanışma içindeyiz. Bu şehre hizmette önemli katkılarda bulunan kamu kurum ve kuruluşları. Dikkatliyiz. Bu kapsamda Kayseri Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Müdürlüğümüzü ziyaret ederek İl Müdürümüz Sibel Livdumlu ve Milli Emlak Müdürü Mesut Oğuz ile istişarelerde bulunduk.”

İl Müdürümüz Sibel Livdumlu’ya misafirperverlikleri için teşekkür eden Büyükkılıç, Livdumlu ve Oğuz’a çalışmalarında başarılar diledi. Livdumlu ve Oğuz da Önder Büyükkılıç’a kamu kurum ve kuruluşlarıyla işbirliği ve dayanışmasından dolayı teşekkür etti.

haber-persembe.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu