Yaşam

Lie World’den Tülay’dan pavyon yorumu

İnci Tanelerine tepkiler devam ediyor. Palavra Dünya dizisinde köşkte müzik yapan Tülay Ünlü karakteriyle karşımıza çıkan İrem Sak, dizideki köşk sahnelerini anlattı.

İnci Taneleri dizisiyle başlayan ‘pavyon’ tartışması sosyal medyanın gündeminde kalmaya devam ediyor. Dilber dansı ile başlayan, pavyon dans kurslarının açılmasıyla trend haline gelen, Dilber elbisesinin stokların tükendiği etkinlikte pek çok ünlü isim yorum yaptı.

İrem Sak

Yayına başlamadan önce birçok tartışma yaratan olaylı dizi İnci Taneleri ile gündeme gelen pavyon tartışmaları hız kesmeden devam ediyor. Başrollerini Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç ve Kubilay Aka’nın paylaştığı İnci Taneleri dizisi geçtiğimiz perşembe akşamı ilk bölümüyle ekrana geldi.

İrem Sak’tan Pavyon Yorumu

Biz İyi Bir Aile Değiliz filminin galasında konuşan Palavra Dünya dizisinin oyuncularından Tülay, ünlü oyuncu İrem Sak’taki İnci Taneleri için şu yorumu yaptı:

“Bizim sahte dünyamızda köşk hep vardı… Sanırım ülke biraz değişti, yorumlar değişti, yoksa köşk hep aynıydı. O zaman da aynıydı, 10 yaşımdayken de aynıydı, tepkiler biraz değişti sanırım, yoksa pavyon hep pavyondu. Biz komedi dedik ama dediğim gibi insanların yaklaşımları değişti. “Bu sefer de bir tepki göreceğimizi düşünüyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu