Ekonomi

Konya Ayakkabı Çanta Moda Fuarı 26 Ekim’de Açılıyor

Konya Ayakkabı Çanta Moda Fuarı 26 Ekim 2023 Perşembe günü kapılarını ziyaretçilerine açacak.

Konya Ayakkabıcılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Acar, bir otelde düzenlenen basın toplantısında oda faaliyetleri ve fuar hakkında bilgi verdi. Lider Acar, Konya ayakkabı bölümünün tanıtımı için yaptıkları çalışmalardan bahsederek, Türkçe, Arapça, İngilizce ve Rusça olmak üzere 4 dilde tanıtım filmi hazırlanıp yayınlandıklarını ve olumlu geri dönüşler aldıklarını söyledi.

Konya Ayakkabı Çanta Moda Fuarı ile ilgili çalışmaları tamamladıklarını belirten Lider Acar, “İnşallah 26 Ekim 2023 Perşembe günü muhteşem bir açılışla dünyadaki kesim gruplarının karşısına çıkacağız. Bu uluslararası fuarı biz de gerçekleştireceğiz. Yapmış olduğumuz çalışmalar Konya ayakkabı bölümüne, Konya’ya ve Türkiye’ye ekonomik olarak büyük katkı sağlayacaktır.” “Bunun da bunu sağlayacağına inanıyoruz. Bu sayede istihdamı ve üretimi artıracağız. Fuarımızda 120 firma, 200’den fazla marka ile temsil ediliyor. Ayrıca lise, kolej ve üniversitelerin ayakkabı tasarım ve üretim bölümlerinden öğrenciler de fuarda yer alacak. Ziyaretçilerle stantlarında buluşacağız” dedi.

Başkan Acar, Konya Ayakkabı ve Moda Fuarı ile ilgili çalışmalarda kendilerine destek veren herkese teşekkür etti. -KONYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu