Haber

Galatasaray Fred’den vaz mı geçti? Fenerbahçe’den etkinlik gönderme

Fenerbahçe Teknik Direktörü Selahattin Baki, Brezilyalı futbolcu Fred’in transferi hakkında açıklamalarda bulundu.

Fred ile birlikte havalimanına gelen ve açıklamalarda bulunan Baki, ezeli rakibi Galatasaray’a atıfta bulundu.

Tüm camiamıza sevgi ve saygılarımı gönderiyorum. Liderimize gücü için teşekkür ediyorum. Mario Branco ve Okan Özkan’a çok teşekkür ederim, İngiltere’de 7/24 uyumadan 2-3 gün geçirdik. Sonuçta Fenerbahçe camiası ve yönetimi bir niyet ortaya koymak istedi. Bu refleks değerliydi. Fenerbahçe’nin alışık olduğu isimler böyle isimler. Biz bu işlere kimseyle bir hücum savaşına girmek için girmiyoruz. Buna ihtiyacımız vardı. Bunlar ülkemizin ve kulübümüzün parasıdır. İhtiyacımız olursa, canımız isterse gider alırız dedik ve öyle de oldu.

“Galatasaray dün 4-5 kez aradı”

Galatasaray’ın Fred’den vazgeçtiği haberlerinin yanlış olduğunu söyleyen Baki, sarı-kırmızılı takımın son ana kadar transfer için uğraştığını iddia etti.

Herkesin bilmesini istediğim bir şey var, algıların aksine biz hayranlarımıza her zaman doğruları söyleriz. Bugün masadan kalktık dersek, aksini ispat edecek bir delil yok. Fred’i kaçıran bazı rakiplerimiz var. Hayır 1 ay ilgilenmiyoruz demelerine rağmen biz şahidiz kendi gözlerimizle kulüp bazında 4-5 kez aradılar. Kulüp işi yokken, çünkü orada tanıdıklarımız, arkadaşlarımız var. Manchester United ayağa kalktığında, Fred’i diğer kanala çekmeye çalışarak onu kırmaya çalıştılar. Ancak hepsini söylüyorum. Fenerbahçe masadaysa bu işleri tersine çevirmek çok zor. Bu yıl hep birlikte çok güleceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu