Haber

Eskişehir Büyükşehir Büyük Yetişkin Spor Antrenmanları Bahar Dönemi Kayıtları Başlıyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Bahar Dönemi Yetişkinleri Spor Eğitimlere kayıtlar 2-6 Mayıs tarihleri ​​arasında yapılacaktır. 3 farklı merkezde yapılacak eğitimler için kayıtlar online ve yüz yüze yapılacaktır.

18 yaş ve üzeri Büyükşehir Belediyesi vatandaşları sportarafından düzenlenen bahar yarıyılı yetişkin spor antrenmanları için geri sayım başladı.

2-6 Mayıs 2023 tarihleri ​​arasında online ve yüz yüze yapılacak kayıtların ardından Eskişehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı’na bağlı 3 spor merkezinde daha spor antrenmanları yapılacak. Büyükşehir Belediyesi’nin uzman spor eğitmenleri tarafından bay ve bayanlara ücretsiz fitness, aerobik ve pilates eğitimleri verilecek.

Bahar dönemi yetişkin spor eğitimleri hakkında vatandaşlar, Büyükşehir Belediyesi Spor Merkezi Gültepe Mahallesi 0 222 502 23 91, Şirintepe Spor Merkezi 0 222 335 95 07, Sütlüce Mahallesi Şehit Tarkan Karaca Spor Merkezi 0222 502 89. 76 numaralı telefondan yetkililere ulaşarak detaylı bilgi alabilecekler. Kayıt olmak isteyenler merkezlere giderek kayıtlarını tamamlayabilecekler.

2 Mayıs Salı günü saat 09.00’da başlayacak kontenjanla sınırlı antrenmanlara ‘www.eskisehir.bel.tr/sporkayit’ adresinden online başvurular yapılacak.

Kaynak: ANKA / Yerel

arabanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu