Haber

Ekmek Yerken Boğazına Tel Kaçtı, Ölümden Döndü

Arnavutköy’de yaşayan Faruk Karayel’in fırından aldığı ekmeğin içinden tel çıktı. Karayel’in boğazına yapışan 2.5 santimlik tel operasyonla çıkarıldı. Vefattan dönen Karayel, “ekmek alamıyorum korkudan’ dedi.

Olay, dün akşam saatlerinde İstanbul Arnavutköy Anadolu Mahallesi’nde gerçekleşti. Çalıştığı işyerinden çıktıktan sonra meskene giden 2 çocuk babası Faruk Karayel (30) yol üzerindeki fırından ekmek aldı. Konutta akşam yemeği esnasında çocuğu ile bir arada birebir ekmekten yiyen Karayel, boğazında bir acı hissedince doktora gitti.

İlk gittiği hastanede boğazının tahriş olduğu söylenilen karayel, gece saatlerinde hissettiği acı ile öbür bir hastaneye gitti. Gitmiş olduğu hastanede çekilen tomografi sonucuyla büyük şok yaşadı. Faruk Karayel’in boğazına yapışmış 2 buçuk santim büyüklüğünde tel olduğu tespit edildi. Karayel’in boğazına 5 saat boyunca yapışık biçimde kalan tel hastanede operasyonla çıkartıldı.

“Nalburdan tel fırça aldım ondan gelmiştir”

Yaşadıklarını anlatan Karayel, ‘Dün işten çıkıp eve giderken fırından ekmek aldım. 3 ekmek aldıktan sonra çocuklarımla beraber yemek yiyorduk baktım ki boğazıma bir şey takıldı. Ne yaptıysam gitmedi. Hastaneye gittim bir şey bulamadılar ve boğazımın tahriş olduğunu söylediler. Ancak ben hissediyordum ve çıkartamıyordum. Daha sonra başka bir hastaneye gittim. Çekilen tomografide tel gözüktü ve beni kulak, burun ve boğaz polikliniğine sevk etti. Doktor kamera sistemi ile müdahale ederek teli çıkarttı’ dedi. Karayel kelamlarını şöyle sürdürdü:

‘Sabah fırıncıya gittim. Bana dedi ki ‘nalburdan tel fırça aldım ondan gelmiştir.’ İnkar da etmedi. Bana direkt söyledi. Ben de çıktım gittim, ne yapayım. Denetleme olmadığı için böyle oluyor. Ben şu anda korkudan ekmek alamıyorum.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu