Haber

Dilan Polat neden sürekli revire götürülüyor? O hamile mi?

Geçtiğimiz günlerde kara para aklama, vergi kaçakçılığı gibi suçlardan gözaltına alınan ve ardından tutuklanan Dilan Polat hakkındaki iddialar gündeme bomba gibi düştü. Cezaevinde sık sık mide bulantısı ve baş dönmesi yaşayan Dilan Polat’la ilgili tartışmaların detayları ?

Lüks hayatıyla adından sıkça söz ettiren Dilan Polat, bir süredir kara para aklama, vergi kaçakçılığı gibi suçlarla gündemde. Polat bu hatalarından dolayı önce gözaltına alındı, ardından tutuklandı.

Dilan Polat, Engin Polat ve ailelerinden 10 kişi tutuklandı. Geçtiğimiz günlerde Dilan Polat ve Egin Polat hakkında Banu Parlak’ın güzellik salonuna silahlı saldırıyı teşvik ettiği gerekçesiyle ikinci dava açıldı.

Bunlar yaşanırken cezaevinde bulunan Dilan Polat’la ilgili iddialar gündeme bomba gibi düştü.

Tutuklanmasının ardından Silivri’deki Marmara Cezaevi’ne gönderilen Dilan Polat, güvenlik gerekçesiyle Çorlu Cezaevi’ne nakledildi.

“O hamile mi?” Marmara Cezaevi’nde sık sık mide bulantısı çeken ve sık sık revire kaldırılan Dilan Polat hakkında konuştu. İddialar tartışılmaya başlandı.

Dilan Polat’ın bir süredir bebek beklediği ve bu nedenle sık sık revire götürüldüğü iddia edildi.

Gazeteci Emrullah Erdinç bugün katıldığı Müge ve Gülşen’le birlikte 2. Sayfa programında bu tezlerini anlattı. ve “Dilan Polat hamile değil. Bebek beklemiyor. Dolayısıyla haber doğru değil.” söz konusu.

yayladagihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu