Teknoloji

Bu hafta Steam’de en çok hangi oyunlar satıldı?

Dünyanın en çok tercih edilen dijital oyun mağazası platformlarından biri olan Steam, 17-24 Ocak tarihleri ​​arasında en çok satan oyunlarını açıkladı.

Steam, her hafta tanınan oyunları ve en çok satan oyunları düzenli olarak listelemeye devam ediyor.

Haftanın en çok oynanan oyunu ise liderliğini sürdürmeye devam eden aksiyon oyunu Valve’ın ürünü olan Counter-Strike Global Offensive oldu. Counter-Strike Global Offensive, FPS oyunları arasında en çok tercih edilen oyunlardan biri olan ve oyuncuların yoğun ilgisini çeken rekabetçi bir oyundur. Steam üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunun farklı fiyatlı oyun paketleri de bulunuyor.

Steam listesinde bu hafta en çok satın alınan ikinci oyun ise PUBG: BATTLEGROUNDS oldu. Aksiyon ve macera oyunu PUBG: BATTLEGROUNDS’u Steam’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Listenin üçüncü sırasında ise %60 indirimli fiyatıyla 279,99 TL ile FIFA 23 yer alıyor. Şu an çıkış yapmadı ve oyun ipucu niteliğindeki Warners Bros. Hogwarts Legacy şu an çıkmasa da yoğun ilgi görüyor. 699,00 TL fiyatla ön siparişte olan oyun, listedeki beşinci sıradaki yeri ile dikkat çekiyor.

saraykoyajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu