Haber

AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Manisa 19 Mayıs Stadyumu’ndaki yenileme çalışmalarını inceledi.

Yaklaşık 2 buçuk yıldır yenileme çalışmaları devam eden Manisa 19 Mayıs Stadı’nda çalışmalarda sona gelindi. Önceki dönem Gençlik ve Spor Bakan olarak görev yapan AK Parti İzmir Milletvekili Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Manisa Valisi Enver Ünlü ile birlikte statta incelemelerde bulundu.

Geçtiğimiz dönemde Gençlik ve Spor Bakanı olarak görev yapan AK Parti İzmir Milletvekili Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yenileme çalışmalarının devam ettiği Manisa 19 Mayıs Stadı’nda incelemelerde bulundu. Denetimlere ilişkin açıklama yapan Kasapoğlu, yenilenen stadın çağdaş görünümüyle en kısa sürede hizmete gireceğini söyledi. 2 buçuk yıldır devam eden çalışmalarda sona gelindiğinin altını çizen Kasapoğlu, “Tüm standartlara uygun, yepyeni bir stadyum Türkiye’nin, Manisa’nın hizmetine sunuluyor. Komple çim altyapılı, hibrit, tüm drenaj sistemleri, tribünler, antrenman salonları, LED’li, aydınlatması, locaları ve tüm mekanik altyapısıyla Türkiye’nin en yeni ve en modern stadyumlarından birini Manisa’nın hizmetine hazır hale getiriyoruz. Futbolseverlere ve hemşerilerimize, yenilenen stadımızın hem ülkemize hem de Manisa’ya güzel olmasını temenni ediyor, takımlarımızın önümüzdeki dönemde dostluk ve başarılı maçlar geçirmesini temenni ediyorum” dedi.

Denetimlere Manisa Valisi Enver Ünlü, Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Süleyman Şahin ve Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk eşlik etti. Stadyum incelemesinin ardından Kasapoğlu, genç sporcularla da sohbet etti. -MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu